Pramoninis Snipinejimas

Ar tikrai svarbu, kad virtuvės baldai būtų funkcionalūs?

Picture
Patogiuose bei jaukuose namuose, virtuvė yra viena iš dažniausiai "lankomų vietų" dažnas iš mūsų ten užsuka susitepti sumuštinį ar išsikepti kiaušinį. Namų šeimininkėm virtuvė tai ne tik papilidomas patalpa namuose, bet ir darbo vieta, todėl labai svarbu kaip šį erdvė yra užpildyta.
Kokius baldus rinktis?
Viskas priklauso tik nuo jūsų poreikio bei bendro namų interjero. Jeigu namuose vyrauja modernus stilius, tuomet virtuvėje, baldai taip pat turėtų būtų minimalistiniai bei pritaikyti prie šių dienų greito tempo. Dominuojanti spalva pilka su chormo elemntais, viskas paprasta ir lengvai randama.
Jeigu vistik jūsų būsto interjeras yra labiau klasikinis, ar prabangus verta pagalvoti apie pagal individualų užsakyma gaminamus virtuvės baldus tam, kad maksimaliai prisitaikyti prie esamo stiliaus.
Universalus, visiems tinkamas sprendimas dėja ne egzistuoja, kiekvienas turime iš pradžių atsakyti į klausimą kokių virtuvės baldų noriu, kokios funkcijos man reikalingos ir kiek gi laiko aš planuoju praleisti virtuvėje. galbūt geriau yra nemokėti už milijoną funkcijų turinčią vyrykle, jei vistiek pietaujate kavinėje o vienintelis jūsų ruošiamas maistas joje, kogero bus omletas ar išvirtos dešrelės.
Kas sudaro funkcionalius virtuvės baldus?
Pagrindiniai elementai, modernioje virtubėje yra šie:
Stalviršio:
1) Dirbtinis akmuo / Nenatūralus akmuo (didelis pasirinkimas)
2) Natūralus akmuo / granito ar marmuro
3) Kvarcinis akmens paviršius
Karkasasinės medžiagos:
1) LMDP su PVC arba vinilo įvyniojimas reguliariai drožlių (E1/E2 standartas)
2) LMDP atspari drėgmei drožlių (E1/E2 standartas)
3) Laminato kuriomis susiduria faneros (vietos)
Įranga: Blum, Hettich, Mepla