Pramoninis Snipinejimas

Kad vasarą saulė ne taip stipriai namus prikaitintu.

Picture
Vasar kuomet už lango negailestingai pliekia saulę ir mintys apie žiemą bei jaukius vakarus prie židinio atrodo tarytum nerealus dykumoje išvystas miražas, jums gali padėti žaliužės bei roletai, kurie sulaikys negailestingus saulės spindulius už jūsų lango.
Kokio tipo žaliuzės būna?
Šiuo metu rinkoje galima rasti tikrai mižinišką žaliuziū bei roletų pasirinkima, teik spalvų gamoje ar kompozicijoje tiek be abejo ir medžiagų gausoje. Lietuvoje vis dar populiariausios yra ekonomiškosios, plastsmasinės žaliužės. Šios žaliuzės dėl savo mažos kainos jau senai paplito visame pasaulyje.
Kiek brangesnės, tačiau nepalyganamai patvaresnės yra medinės žaliužės, kurios tarnauti gali ir ne viena dešimtmetį. Tiems kas ieško egzotikos puikiai tiks bambukinės žaliuzės.
Kuo skiriasi roletai ir žaliuzės?
Roletai yra skirti beveik aklinai uždengti langą, nuo saulės spindulių, todel negalima laviruoti ties šviesos patekimu į kambarį. Rekomenduojama yra turėtu tiek žaliuzes, tiek roletus. Tai vienas iš patikimiausiu saulės spindulių patekimo bei apsisaugojimo nuo kaitros būdų.
Turint gera kompozicija tarp žaliuzių ir roletų jums neteks sukti galvos dėl kondocionieriaus ar ventiliatoriaus, jūsų namuose bus vėsu, nes į juos tiesiog nepateks karšti saulės spinduliai. Tai leis sutaupyti tiek elektros energijos, tiek buitinių prietaisų sąskaita. O svarbiausia leis jums netrugdomai mėgautis vasaros dienomis.