Pramoninis Snipinejimas

Kai namuose yra židinys - žiema nebeatrodo tokia baisi.

Picture
Devyni iš dešimties žmonių, paklausti koks yra jų mylimiausias metų laikas, atsako, jog tai vasara. Devyni iš dešimties žmonių, namuose neturi židinio - ar tai gali būti tik sutapimas? :)
Ugniakuras namuose tai lyg mažas saulės gabalėlis, kuris priklauso tik jums, ir skleidžia, tą su nieko nepalyginama jaukumą. Be viso kito, šildymas židiniu, gali jums sutaupyti tikrai nemenką pinigų sumą. Kiekvieną šildymo sezoną dujos nenuilstamai brangstą ir kas met už šildymą tenka mokėti vis brangiau.
Ugniakuras kaip alternatyvą
Nonorinties savo pinigus deginti ir siūsti juos į didžiojo kaimyno valdomo Gazprom'o biudžetą, židinys yra puikus sprendimas. Daugumas modernių židinio kapsulių turi vandens kontūrą, kurio pagalba galima šildyti jūsų būstą. Pasirinkus modernų ir funkcionalų židinį galima šildytis ne tik dujomis, bet ir kietu kuru. Kas leidžią dar daugiau sutaupyti. Be viso kito židinį kurenti visai nebūtiną 24val. per parą. Tam pilnai pakanka 6-8 valandų, net ir šaltomis sausio dienomis. Išmanaus dizaino ugniakuras puikiai tiks net ir prie šiuolaikiškiausių baldų jūsų namuose.
Sprendimas gyvenantiems daugiabučiuose
Tiems kas neturi nuosavo namo ir kaip dauguma iš mūsų gyveną daugiabučiuose, kaip alternatyvą galima naudoto modernią krosnelę ar jaukiai aplinkai sukurti, dekoratyvinį židinį, kuris degą, specialaus skysčio pagalba ir praktiškai neskleidžia dūmų, todėl galite būti ramus, kad jūsų buto lubos neapruks.